Ceasuri de mana de la T24 (HERMANNSTADT)

T24

Anunturi: 342
Anunturi marcate ca vandute: 334
Membru din: 07-2010
Recomanda daca ai cumparat de la el:

  • Pendul

    Pendul Actualizat: 11 iunie 2021

    Ceas Pendul de podea cu 3 greutati - functioneaza foarte bine, are 2 m inaltime, toata carcasa e din lemn. Gongul bate din sfert in sfert de ora. Nu are probleme estetice......
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
    2000 lei redus
  • Longines

    Longines Actualizat: 22 martie 2020

    Catarama LONGINES 12 mm. Cureaua nu este Longines, ci numai catarama. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualiza...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Ebel

    Ebel Actualizat: 22 martie 2020

    Catarama de ceas EBEL - 14 mm la telescop, arata bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe T24 si vizualizati toate anunturile mele; pentru mai mult...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Ebel

    Ebel Actualizat: 15 martie 2020

    Ceas EBEL mecanic - Swiss made, de dama, placat cu aur, arata foarte bine, functional. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Longines

    Longines Actualizat: 15 martie 2020

    Ceas LONGINES LES GRANDES CLASSIQUES - plat, Swiss made, foarte lejer de purtat, dimensiune generoasa, original in intregime, este in stare impecabila si functioneaza excelent. _ Ofer si rog seriozi...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Omega

    Omega Actualizat: 15 martie 2020

    Curea OMEGA originala - 10,00 mm latime la telescop are cureaua si 9 mm catarama. Catarama nu e semnata, cureaua da. Nu cred ca e originala. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si facet...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Omega

    Omega Actualizat: 15 martie 2020

    Curea OMEGA originala - Swiss made, 14,00 mm latime la telescop are cureaua si 10 mm catarama. Catarama e semnata, cureaua nu. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri....
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Tag Heuer

    Tag Heuer Actualizat: 15 martie 2020

    Ceas HEUER automatic - Swiss made, functioneaza foarte bine, original, model extrem de rar, placat cu aur. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNT...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Rolex

    Rolex Actualizat: 23 februarie 2020

    Ceas ERA WATCH gen militar - 40 mm diametrul carcasei fara coronita, Swiss made, functioneaza foarte bine, original, model extrem de rar. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Longines

    Longines Actualizat: 16 februarie 2020

    Ceas LONGINES - Swiss made, placat cu aur, functioneaza foarte bine, 13 jewels, arata excelent, catarama semnata. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click p...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Longines

    Longines Actualizat: 16 februarie 2020

    Ceas LONGINES plat automatic - Swiss made, in intregime din otel, stare impecabila, ca si nou, model mai rar, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi p...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Enicar

    Enicar Data anunt: 19 ianuarie 2020

    Ceas ENICAR ULTRASONIC SHERPA mecanic - 17 jewels, Swiss made, 36 mm diametrul carcasei, in intregime din otel, capac pe filet, arata foarte bine, functioneaza excelent, curea noua. _ Ofer si rog se...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Enicar

    Enicar Data anunt: 19 ianuarie 2020

    Ceas ENICAR ULTRASONIC SUPERTEST mecanic - 30 jewels, Swiss made, 36 mm diametrul carcasei, placat cu aur, capac pe filet, arata foarte bine, functioneaza excelent, model rar, curea noua. _ Ofer si ...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Ebel

    Ebel Actualizat: 19 ianuarie 2020

    Ceas EBEL mecanic - plat, Swiss made, cu 2 capace de protectie, barbatesc, in intregime din otel, arata foarte bine, functional, capac exterior pe filet, foarte rar. _ Ofer si rog seriozitate. Alege...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Longines

    Longines Actualizat: 19 ianuarie 2020

    Ceas LONGINES automatic - plat, Swiss made, barbatesc, in stare buna de functionare. Are si catarama si coronita semnate. Foarte frumos... _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-m...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Patek Philippe

    Patek Philippe Actualizat: 19 ianuarie 2020

    Ceas HOGA mecanic cu fazele zilei - Swiss made, barbatesc, in stare de functionare aboslut toate subcadranele. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe A...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Omega

    Omega Actualizat: 19 ianuarie 2020

    Ceas OMEGA DE VILLE - Swiss made, barbatesc, arata bine, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Omega

    Omega Actualizat: 14 ianuarie 2020

    Ceas OMEGA SEAMASTER - Swiss made, barbatesc, plat, placat cu aur, functioneaza foarte bine, dimensiuni generoase: 48 mm diagonala carcasei si 35 mm fara coronita daca este masurata carcasa de la stan...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Omega

    Omega Data anunt: 12 ianuarie 2020

    Ceas OMEGA - Swiss made, placat cu aur, coronita semnata, functioneaza foarte bine, barbatesc. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZ...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Zenith

    Zenith Data anunt: 12 ianuarie 2020

    Ceas ZENITH automatic - Swiss made, in intregime din otel, coronita semnata, functioneaza foarte bine, arata foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Tissot

    Tissot Data anunt: 12 ianuarie 2020

    Ceas TISSOT CHRONOMETER OFFICIALLY CERTIFIED automatic - Swiss made, foarte precis, in intregime din otel, dimensiune generoasa, cureaua, caratama si coronita semnate, functioneaza foarte bine, 100% o...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Longines

    Longines Data anunt: 12 ianuarie 2020

    Ceas LONGINES mecanic - Swiss made, placat cu aur, dimensiune generoasa, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UT...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Richard

    Richard Actualizat: 12 ianuarie 2020

    Ceas RICHARD automatic - Swiss made, mare, barbatesc, in intregime din otel, are 2 capace de protectie impotriva socurilor si impuritatilor, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Aleg...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Girard Perregaux

    Girard Perregaux Actualizat: 12 ianuarie 2020

    Ceas GIRARD PERREGAUX - Swiss made, in intregime din otel, perfect functional, arata excelent. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZ...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Zodiac

    Zodiac Actualizat: 12 ianuarie 2020

    Ceas ZODIAC - Swiss made, 37 mm fara coronita, perfect functional. Se trimite in cutia din imagine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE U...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Favre Leuba

    Favre Leuba Actualizat: 12 ianuarie 2020

    Ceas FAVRE LEUBA DUOMATIC automatic - Swiss made, 45 mm are carcasa in diagonala si 36 mm fara coronita de la stanga la dreapta, placat cu aur, functioneaza bine, coronita semnata, capac pe filet. _ ...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Bulova

    Bulova Data anunt: 12 ianuarie 2020

    Ceas BULOVA mecanic - Swiss made, placat cu aur, coronita semnata, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZAT...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Cartier

    Cartier Actualizat: 27 decembrie 2019

    Cutie CARTIER pentru ceas si documente - Swiss made, stare excelenta. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualiza...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Girard Perregaux

    Girard Perregaux Actualizat: 27 decembrie 2019

    Ceas GIRARD PERREGAUX GIROMATIC (automatic) - Swiss made, 36 mm fara coronita, placat cu aur,functional, stare conform foto, model rar. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi p...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Maurice Lacroix

    Maurice Lacroix Actualizat: 27 decembrie 2019

    Ceas MAURICE LACROIX - Swiss made, este practic nou, arata excelent, nu are semne ca ar fi fost folosit, 100% original, geam SAPPHIRE CRYSTAL, functioneaza foarte bine, in intregime din otel. Se trimi...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)